Профілактичні заняття з учнями 5-9 класів на тему «Особиста цінність та безпека», «Стоп секстинг!».
Метою занять було навчити дітей безпечній поведінці та правилам, які потрібно знати, щоб захистити себе від насильства, від небезпечних незнайомців, як в реальному житті, так і в Інтернеті.
Немає коментарів:
Дописати коментар