вівторок, 3 грудня 2024 р.
Чому так важливо поступатися одне одному
Ввічливість, гарні манери, доброзичливість – цих рис характеру не вистачає не лише сучасним дітям, але й дорослим. Але упертість та хамство ні до чого доброго не призведуть – і це чудово демонструє повчальна мальована історія.
Мораль проста: завжди постраждає двоє упертюхів. Тож чи варто так наполягати на своєму, коли не йдеться про принципово важливі життєві питання? Це всього лишень щоденний прояв ввічливості одне до одного!
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар